МАН – ВІД ШКОЛЯРА ДО АКАДЕМІКА

30 жовтня 2017 року учні НВК взяли участь в обласній настановній конференції учнів-членів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України. Цього року талановиту молодь Київщини приймав у своїх стінах Національний університет біоресурсів і природокористування України. Наші учениці Остапченко Яна (10-А), Глущенко Ангеліна, Долгушева Аліна (9-Б) та керівник групи, голова науково-методичної ради НВК Новикова Н.В. мали змогу познайомитися з історією розбудови університету, дізнатись про перспективи діяльності Київського обласного територіального відділення МАН у 2017-2018 навчальному році, активно попрацювати у локаціях в обраних наукових відділеннях. Закінчилась сьогоднішня конференція цікавою оглядовою екскурсією студентським містечком і ботанічним садом університету.

МАН