МАНДРІВКА У ЧАРІВНИЙ СВІТ МИСТЕЦТВА

Здійснити подорож у дитинство, навчитися новій техніці аплікації, освоїти ритми біту і свінгу, дізнатися про цікаві творчі проекти, і не тільки це змогли учасники міського семінару вчителів художньо-естетичних дисциплін, який відбувся 20 квітня у Бучанській школі І-ІІІ ступенів №4. Із досвідом застосування методу проектів у початкових класах поділилася на своєму майстер-класі учитель музичного мистецтва Щастна Т.В. Разом із учнями 4-г класу учасники семінару переглянули музичну казку “Мандрівка по “Дитячому альбому” П.І.Чайковського”. Ведучими і виконавцями своєрідної музичної вітальні стали учні 9-А класу і іх класний керівник, учитель музичного мистецтва і художньої культури, Новикова Н.В. Етапність виготовлення аплікації у техніці “Монотипія” продемонструвала учитель образотворчого мистецтва Щербина Н.І. Завершився семінар майстер-класом Новикової Н.В., на якому вчителі художньо-естетичних дисциплін мали змогу познайомитися із цікавими інтегративними технологіями і методикою іх застосування на уроках музичного мистецтва.

3nonFgzocLUSYNA0gOn1rsdIWsjU7vhXE