Математичний КВК

DSCN2487

«Увага! Увага! Запрошуємо всіх хлопчиків та дівчаток на цікаве свято. Не забудьте взяти з собою швидкість, винахідливість, увагу, кмітливість».
Чому так святково навколо?
Чуєте, як гомін стих?
Тому що вітаємо сьогодні
Ми царицю наук всіх.

Такими словами розпочався математичний КВК серед учнів 4-Б («Діти Х») та 4-Г класів «Пізнайки»). Зустріч проходила під девізом «Серед чисел існує досконалість і злагода». Учні не просто розв’язували приклади і задачі, а й змагались у вправності і кмітливості під час їх розв’язування.

Команди змагалися в конкурсі «Розминка», «Математичне лото», «Геометрія і увага», «Математичний художник», «Найкращий рахівник», «Хитрі задачі», «Конкурс капітанів».

Вболівальники активно підтримували свої команди та проявили кмітливість і вправність в конкурсі «Аукціон «Математичні терміни».

Діти переконалися, що її Величність МАТЕМАТИКА буває різною – веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою.

Математичний КВК