Меморіал жертв Голодомору

6-В і 6-Д класи відвідали Національний музей “Меморіал жертв Голодомору”.

В центрі алеї, при вході до Меморіального комплексу розташована скульптура дівчинки ” Гірка пам’ять дитинства”, яка нагадує про трагічну долю найвразливішої категорії жертв голодомору – дітей.

На площі Меморіалу розташовані кам’яні жорна, як символ життя української родини, які забирали, щоб позбавити селян можливості приготувати їжу.

В центральній частині Меморіалу розташовані чотири металеві чорні хрести, прикрашені фігурами бронзових лелек, які є свідченням українського відродження.

В залі пам’яті діти ознайомились з предметами домашнього вжитку селян 20-30-х років ХХ століття, зібрані в селах, що постраждали від голодомору. Є книга пам’яті, яка містить інформацію про 900 тисяч померлих у 1932-33 роках. Учнів та нас вчителів дуже вразив документальний фільм про дівчинку Тоню, яка уособлює в собі приклад жаги до життя. Після перегляду фільму кожен з нас задумався чи цінуємо ми шматок хліба сьогодні?..

DSC_0799DSC_0794 DSC_0796 DSC_0803 DSC_0825