Мене прислав доктор Хоу

4 квітня, після уроків, учні 8-А класу вкотре відвідали ТЮГ (Театр юного глядача на Липках) та переглянули виставу “Мене прислав доктор Хоу”. П’єса розповідає про незрячу та глухоніму дівчинку Хелен, яка не може жити, як усі люди, і її батьки нічого не можуть із цим зробити. Допомогти може лише диво. І хто б міг подумати, що цим дивом стане молода дівчина, яка ще й сама є дитиною, але пережила більше ніж багато дорослих. Надзвичайний сюжет, цікавий розвиток подій і феєрверк почуттів героїв – це все побачили учні. Екскурсія була чудовою, поїздка автобусом теж пройшла весело, з гумором та жартами. В цьому році, уже постійні глядачі, планують ще раз відвідати театр, адже всі люблять цікаві вистави!

Мене прислав доктор Хоу