Методичні комісії
Учителі філологічних дисциплін
|
|
|
|
Топчій
Антоніна Віталіївна |
Кот
Наталія Михайлівна |
Ляхімець
Надія Миколаївна |
Орлова
Людмила Миколаївна |
|
|
|
|
Писько
Інга Володимирівна
|
Рудницька
Олена Анатоліївна
|
Сарибекян
Вікторія Володимирівна
|
|
|
|
|
|
Іщук
Ліна Леонідівна
|
Ситнікова
Наталія Олександрівна
|
Мороз
Наталія Григорівна |
Роєнко
Алла Євгеніївна |
|
|
|
|
Ткачук
Наталія Теодозіївна
|
|
|
|
Учителі іноземних мов
|
|
|
|
Літкевич
Алла Миколаївна
|
Воєдило
Юлія Василівна
|
Данюк
Зоя Анатоліївна
|
Довженко
Марія Вікторівна
|
|
|
|
|
Ткачук
Світлана Сергіївна
|
Коваленко
Інна Миколаївна
|
Ємець
Валентина Данилівна
|
Чайка
Марина Павлівна
|
|
|
|
|
|
Томашко-Підварко
Оксана Анатоліївна
|
Світич Сергій Іванович |
Походенко Юлія Володимирівна
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Учителі фізико-математичних дисциплін
|
|
|
|
|
Жучкова
Валентина Миколаївна
|
Кожем’яко
Євгеній Петрович
|
Кожем’яко
Світлана Анатоліївна
|
Веретельник Валерій Олексійович |
Солодухіна
Віта Леонідівна
|
|
|
|
|
|
Новак
Наталія Станіславівна
|
Новак
Ярослав Миколайович
|
Панійван
Світлана Михайлівна
|
Зарицька
Світлана Анатоліївна
|
|
|
|
|
|
|
Сімоник
Юлія Михайлівна
|
Трофименко
Ольга Вікторівна
|
Старовойт
Юлія Олександрівна
|
Кучменко Світлана Миколаївна
|
Кононенко Юлія Борисівна
|
|
|
|
|
|
Крашевська
Тетяна Володимирівна
|
Комарчук
Валентина Василівна
|
Петруневич
Віталій Іванович
|
|
|
Учителі природничих дисциплін
|
|
|
|
Жуковський
Богдан Михайлович
|
Глущенко
Світлана Володимирівна
|
Демченкова
Марина Анатоліївна
|
Опенько
Світлана Миколаївна
|
|
|
|
|
Аністратенко
Олена Іванівна |
Титов
Олександр Ігорович |
Старовойтова
Лариса Василівна |
Печенюк
Ірина Яківна |
|
|
|
|
|
|
|
|
Учителі суспільних дисциплін
|
|
|
|
Ситник
Галина Миколаївна
|
Сад
Марина Олексіївна
|
Рожнов
Сергій Володимирович
|
|
|
|
|
|
Доценко Максим Валерійович
|
|
|
|
Учителі художньо-естетичних дисциплін
|
|
|
|
Мащенко
Світлана Євгенівна |
Новикова
Надія Валентинівна
|
Марценюк
Юлія Григорівна
|
|
Степанова
Ірина Петрівна
|
Ващенко
Ірина Іванівна
|
|
|
Учителі трудового навчання, фізичної культури та Захисту України
|
|
|
|
Дузь-Крятченко
Катерина Євгенівна
|
Коцеруба
Людмила Іванівна
|
Мазна
Аліна Леонідівна
|
Товстенко
Богдан Валентинович
|
|
|
|
|
Негода
Олексій Миколайович
|
Полякова
Ніна Володимирівна
|
Фалько
Володимир Вікторович
|
Кравчук
Світлана Павлівна
|
|
|
|
|
Алєксандров Олексій Володимирович |
|
|
|
Учителі початкових класів
Бондаренко Світлана Андріївна
|
Зубаха Антоніна Петрівна
|
Лавровська Вікторія Анатоліївна
|
Макарова Інна Миколаївна
|
Гуртова Наталя Василівна
|
Осадча Вікторія Петрівна
|
Яблонська Лариса Броніславівна
|
Стужук Ірина Анатоліївна
|
Шабатин Світлана Юріївна
|
Шевченко Валентина Григорівна
|
Коломієць Ірина Павлівна
|
Клименко Анна Леонідівна
|
|
Гудима Людмила Михайлівна
|
|
Клокун Людмила Миколаївна
|
Павлух Анна Олександрівна
|
Лозова Тетяна Анатоліївна
|
Ющенко Любов Іванівна
|
Запорожець Галина Василівна
|
Калініченко Наталія Вікторівна
|
Гриценко Світлана Петрівна
|
Лежень Юлія Володимирівна
|
|
Морська Наталія Федорівна
|
Кучер Катерина Анатоліївна
|
Журибіда Людмила Миколаївна
|
|
|
|
|
|