Міс та Містер весна – 2017

Сьогодні в актовій залі школи проведена конкурсно-розважальна програма «Міс та Містер весна – 2017», в якій брали участь найсміливіші, найпривабливіші,  найкмітливіші дівчата та хлопці 5-х класів.

На учасників чекали нелегкі випробування, вони змагалися в різноманітних конкурсах: «Візитка», «Які мої думки про тебе…», «Показуха», «Юна модель» (якою я бачу форму школярки майбутнього»), «Я мрії в косу тобі заплету», «Танець з кулькою».

Журі у складі практичного психолога Овчиннікової З.О., випускників школи («Містера Х – 2017» – Сопілка Олексія та «Міс школи – 2017» – Дяченко Ірини) оцінювали конкурсантів за 5-ти бальною системою.

Перемогу в номінації «Загадкова пара» здобули учні 5-Д класу Литвин Марія і Шершень Ілля, «Романтична пара» – учні 5-Б класу Мінасян Анна і Сівак Олександр, «Ніжна пара» – Павленко Анна і Корчук Андрій, «Стильна пара» – Федонюк Олександра і МамедгусейновДжавідан.

Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» отримали учні 5-В класу Дворовенко Уляна та Іщук Єгор, а титул «Міс та Містер весна – 2017» – учні 5-А класу Клименко Уляна і Косенко Тимофій.

Міс та містер серед п'ятих класів