Міський семінар-практикум учителів 2-х класів

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

29 жовтня 2019 року у Бучанському навчально-виховному комплексі «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №4 відбувся міський семінар-практикум учителів 2-х класів з теми «НУШ: від теорії до практики».

Дуже цікаво Хоніна Ю.І., керівник ММК учителів 2-х класів, провела мотивуючу розминку «Казковий вернісаж» та практичну роботу із застосування методу «Шість капелюхів».

Гудима Л.М. запропонувала присутнім розглянути Щоденні 5. Педагоги обговорювали можливість інтеграції Щоденних 5 у роботу класу звичайної української школи.

Васьків М.І. змістовно і наочно продемонструвала  реалізацію різних аспектів ознайомлення учнів із основами медіа грамотності. Учителі творчо підійшли до виконання вправи «Медіавіконце» та  створили газету «Моя чудова українська мова».

Однією з важливих технологій оцінювання у початковій школі є технологія портфоліо. Лавровська В.А., розповіла присутнім про види портфоліо та розділи, які рекомендовано використовувати, зазначивши, що на сьогодні не існує яких-небудь чітко визначених правил і вимог, що регламентують його структуру. Портфоліо має бути максимально орієнтованим на дитину.

Під час семінару вчителі мали змогу не тільки ознайомитися з теоретичним матеріалом, а працюючи в групах спробували на практиці використати нові сучасні технології навчання.

Міський семінар-практикум