Міський семінар-практикум учителів 4-х класів

У сучасному світі гостро стоїть проблема творчого розвитку особистості. Кожна цивілізована країна дбає про творчий потенціал суспільства загалом і кожної людини зокрема. Посилюється увага до розвитку творчих здібностей особистості, надання їй можливості виявити їх.

Розвиток творчої особистості потребує впровадження нових дидактично – методичних засобів, що допомагають моделювати освітній процес, виходячи із поставленої мети.

27 лютого 2019 року у Бучанському навчально-виховному комплексі «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №4 відбувся міський семінар-практикум учителів 4-х класів з теми «Формування творчих і пізнавальних здібностей з використанням сучасних технологій у роботі з учнями початкових класів» (Керівник Клокун Л.М.).

Родзинкою семінару стали лайфхаки для продуктивного і цікавого уроку представлені вчителями нашого закладу.

Клокун Л.М. та Макарова І.М., познайомили усіх присутніх із використанням під час уроків прийомів розвитку критичного мислення Кубика Блума та Ромашки Блума. Шабатин С.Ю. продемонструвала метод вивчення, порівняння, дослідження – Фішбоун. Зубаха А.П. представила присутнім сервіси для роботи з хмарами тегів та запропонувала деякі варіанти використання «хмар тегів/слів». Самійленко Н.М. показала роботу з вправою «Кола на воді», а Бондаренко С.А. запропонувала розглянути особливості та переваги сторітелінгу – одного з найцікавіших та найпродуктивніших сучасних методів навчання.

Під час семінару вчителі мали змогу не тільки ознайомитися з теоретичним матеріалом, а працюючи в групах спробували на практиці використати нові сучасні технології навчання.

Учасники семінару ще раз переконались в тому, що формування творчих і пізнавальних  здібностей молодших школярів розвивається у процесі наполегливої, систематичної діяльності вчителя і учнів, а це робота  не одного дня, а щоденної праці всіх учасників освітнього процесу.

Міський семінар-практикум