Міський семінар-практикум

Канікули для Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, як завжди, виявилися плідними на методичні заходи. Так, у середу 26 жовтня, відбувся міський семінар-практикум для вчителів математики та інформатики.  Поки діти відпочивають на канікулах, роль учнів виконували педагоги.

Семінар розпочався з теоретичної частини та виступу методиста ММК Жучкової Ірини Вікторівни, яка розповіла присутнім про особливості викладання математики в 10-11-х класах за рівнем стандарту, відповідно до методичних рекомендацій МОН. Учителі школи Жучкова Валентина Миколаївна, Сухоліт Юлія Юріїївна, Павленко Ольга Вікторівна  поділилися найцікавішими прийомами та методами що використовують на уроках математики для підсилення інтересу до предмету, для швидкого оцінювання учнів на уроці.

У практичній частині учитель інформатики Кожем’яко Євгеній Петрович провів майстер-клас по роботі з мережевими ресурсами, призначеними для оцінювання навчальних досягнень учнів та для самоконтролю знань. Гості семінару спробували створити власні вправи на ресурсі Learningapps.org а також розглянули найпопулярніші тестові оболонки, що працюють в онлайн-режимі, ознайомилися з ресурсом для побудови графіків функцій, геометричних фігур та тіл Geogebra. Рекомендуємо дані ресурси для використання. Зарицька Світлана Анатоліївна провела майстер-клас, на якому вчителі оволоділи новими, нестандартними прийомами розв’язування квадратних рівнянь.

Останнім у практичній частині був математично-інформатичний турнір «Чемпіон», завдяки якому вчителі, об’єднавшись у дві команди, змагалися у різних конкурсах. Змагання пройшли весело та активно. Майстер-класи мали практичний характер, а теоретична частина семінару була насичена різними корисними ідеями до уроку. Тому, під час круглого столу з обговорення семінару, всі вчителі позитивно відгукнулися про форму проведення семінарів для педагогів під час учнівських канікул.

Дякуємо гостям школи за активну участь у семінарі, приємні слова на нашу адресу та чекаємо на наступні зустрічі!

Семінар-практикум