Міст між дитинством і безмежжям мрій

v_6YJjXbi6M

Час летить і змінює все, що навколо нас. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, та всім неодмінно світитимуть далеким вогником, сповненим солодким спогадом, дитинство і юність.

Святковий випускний вечір – неповторне свято юності, яке запам`ятається випускникам надовго. Запам’ятайте себе такими! Молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення своїх мрій і сподівань. Збережіть у серцях маленькі вогники від вогню великої вчительської любові до вас. Нехай спогади про рідну школу світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа залишиться для вас тим  променем  любові і добра, котрий  вказує, як іти, щоб не впасти.

Щасти вам!

Випускний вечір