Містер школи-2020

0-02-0a-2949bae809e5c206685a4956e2e82b5d10227e2749f9be4ae7a2143440f7a053_23878925

Сьогодні в наших хлопців
Просто-таки свято.
І в школі, як бачите,
Містерів багато.
І веселі, і кмітливі,
І шляхетні, й мужні.
Та візьміть ще й на замітку,
Наші хлопці – дружні.

29 листопада старшокласники нашого НВК здійснили чудову мандрівку в дивовижний світ чоловічої сили і краси та обрали Містера нашої школи. Здавалося б, такі поняття як «лицарство», «лицарський вчинок» давно відійшли у минуле. А образи славетного Айвенго та відчайдушного і сміливого Дон Кіхота залишилися лише на сторінках романів. Але учасники конкурсу довели, що шляхетні лицарі живуть і сьогодні. Вони не носять важкої зброї, у них немає бойового коня, проте в їхніх грудях завжди б’ються благородні серця, бо їм властиві такі якості як сміливість, вірність слову, благородство.

Титул « Містер школи-2020» виборювали хлопці 9-11 класів, які змагались між собою в різних конкурсах. Усі учасники мали гарну підготовку, були не схожими один на одного. Впродовж усього свята дивували суддів і глядачів своїми талантами, своєю щирістю, оригінальністю, креативністю, інтелектуальними здібностями та почуттям гумору. Всі конкурсанти справилися із завданнями на «відмінно», адже їм допомогла підтримка батьків, вчителів і друзів, за що щира їм подяка. Після останнього конкурсу було оголошено переможців у номінаціях конкурсу «Містер школи -2020». Вечір продовжився святковою дискотекою.

Усіх учасників вітаємо з перемогою, бажаємо здоров’я, творчої активності, здійснення заповітних бажань. А  учням, вчителям, батькам щира подяка за підготовку та проведення даного свята.

Містер школи