Міжнародний день миру

Щорічно 21 вересня у світі відзначається День Миру. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2002 році.
Для України питання миру сьогодні є надзвичайно актуальним, адже на Сході України йде війна. Це боротьба не тільки народів, але й переконань. Проте українці – це нація любові, єдності та добра. Країна ніколи не забуде про те, що всі люди рівні, живуть у мирі і гармонії.
Саме тому сьогодні у школі пройшли різноманітні заходи, приурочені Міжнародному дню миру. Кожен клас прийняв участь в акції «Подаруй голуба миру». Учні вітали та роздавали голубів учням і вчителям. Кожен випромінював щастя, що світило та перетворювало похмурий день на казку, де добро перемогло зло. Учні 9-В класу на чолі з класним керівником Гуцаленко М.О. підготували усний журнал на тему «Мир на землі – радість у родині», а 7-В клас проявив свою зацікавленість, створивши тематичний плакат, підкріпивши його влучними словами. Школа небайдужа до людей, ми прославляємо лише краще та прекрасне, що є людях та на Землі, а найголовніше – це мир і добробут кожного.
Шануйте і любіть свою  прекрасну, рідну неньку-Україну, шануйте славні традиції, звичаї нашого народу, пам’ятайте завжди і скрізь, що ви – діти козацького роду, онуки славних пращурів великих, що не корились ні мечу, ні кулеметному вогню, а свято вірили у світле майбутнє своєї держави.
Тож щиро бажаємо Вам всім мирного неба над головою!

Міжнародний день миру