Міжнародний день рідної мови в стінах Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

SAM_5870

21 лютого відзначався  Міжнародний день рідної мови.  Бібліотекою школи   з учнями 4 класів була проведена літературна гра «Я люблю Україну».  Команди школярів святково одягнені у вишиванки  отримували різноманітні завдання – скласти вірш на запропоновані слова, закінчити прислів’я, доповнити фразеологізми, дати відповіді на поставлені питання. Вболівальникам теж довелось показати свій інтелектуальний рівень. Метою цієї літературної гри було  – формувати у наших дітей любов до своєї рідної української мови. На закінчення гри учні проспівали Гімн України.

Міжнародний день рідної мови