Міжнародний день відмови від паління

dscn1431

Міжнародний день відмови від паління, або No Smoking Day, існує з 1977 року. Він з’явився з ініціативи Американського онкологічного товариства і щороку відзначається у третій четвер листопада.

Мета Міжнародного дня відмови від паління – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння усіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.

Школа також долучилася до проведення цього дня. Учні 9-11-х класів взяли активну участь у виставці учнівських карикатур на тему «Шкідливі звички та їх наслідки».

Учні 5-8-х класів на уроках основ здоров`я та біології почули міфи та факти про куріння, отримали цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянули антитютюнові відеоролики соціальної реклами.

Школярі  стверджують, що вони мають чудове право – право на життя і здоров’я, тому вони обирають  здорове  та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.dscn1429 dscn1430