Моя професія: консультаційна мережа

15.05.2019 року начальник відділу активної підтримки безробітних Ірпінського міського центру зайнятості Олеся Гончар презентувала профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» для учнів 9-А та 9-Д класів. За допомогою цього онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Користувач платформи може пройти тестування з будь-якого комп’ютера, який має доступ до мережі Інтернет в зручний час і за результатами отримати консультацію у спеціаліста. Під керівництвом фахівця з профорієнтації служби зайнятості можна отримати консультацію від початку реєстрації до опрацювання комплексного звіту щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

Зареєструватися для користування профорієнтаційною платформою «Моя професія: консультаційна мережа» можна на сайті Державної служби зайнятості за адресою: www.dcz.gov.ua (закладка «Пройти тестування») або за посиланням www.myprofession.com.ua.

Учні з цікавістю слухали рекомендації з використання платформи. Зустріч відбулася у теплій та приязній атмосфері.

Моя професія