Миру в Україні – бути! Миру хочуть добрі люди!

IMG-52d6f981661e562f22e6cb938ce45f74-V

         Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Члени нашої шкільної родини також долучилися до святкування. Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс «Голуб миру». Це були малюнки, аплікації, макети голубів, якими діти прикрасили двері класів. Символічними голубами вони виразили вдячність за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат. Кожна перерва і кожен урок у цей день були пронизані темою миру. Класні керівники організовували сповнені інформаційними повідомленнями бесіди та години спілкування. До спільної справи активно долучились і діти, і вчителі.

В цей день усі бажали один одному здоров’я, висловлювали бажання зберегти мир і спокій в Україні, адже ми всі хочемо радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

День миру

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>