Нащадки славних козаків

Сьогодні, у передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва вчителі історії нашого НВК Чумак І.В., Ситник Г.М., Гуцаленко М.О., Рожнов С.В. провели уроки патріотизму «Нащадки славних козаків», історико-патріотичний брейн-ринг «Війську козацькому – слава!», метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських компетентностей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Нащадки славних козаків