Національний тест з медіаграмотності
Наші учні разом із вчителями інформатики В’ячеславом Довгасенком, Євгенієм Кожем’яком та Вітою Солодухіною активно долучилися до Національного тесту з медіаграмотності, який відбувся 17 жовтня 2024 року в рамках Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності.
Тест складався з 25 запитань, що охоплювали теми достовірності інформації, соціальних мереж, етичної поведінки, фактчекінгу та кібербезпеки.
Дякуємо всім учасникам за активність у підвищенні медіаграмотності!


















