Національний університет цивільного захисту України

З метою профорієнтації для учнів старших класів сьогодні у заклад завітав представник з Національного університету цивільного захисту України – провідного закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Детально розповіли про освітню програму «Цивільний захист». Учні дізналися, що на даному факультеті можна отримати вищу освіту за такими освітніми ступенями:

• «бакалавр» за спеціальностями «Цивільний захист», «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт», «Телекомунаційні системи в управлінні»,
  • «магістр» за спеціальностями «Цивільний захист», «Управління у сфері цивільного захисту», «Управління пожежною безпекою»,
  • в університеті працюють курси довузівської підготовки.

Випускники зацікавилися даною пропозицією, адже дана освітня програма є унікальною та універсальною й професійно спрямованою відповідно до сучасних вимог підготовці випускників у галузі знань «Цивільна безпека».

Національний університет цивільного захисту України