Навчальна евакуація

DSCN4651

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 27 квітня 2018 року в НВК  відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукової сигналізації (три довгих дзвінки), яка сповістила працівників й учнів НВК  про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації учні  у супроводі вчителів організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, Київської площі, на якій шикувалися по класах.

У заході взяли участь учні 3-11 класів, вчителі, технічні працівники, працівники їдальні, бухгалтери. Евакуація тривала 5 хвилин (нормативний час для нашого НВК).

Після переклички та зустрічі з Коваленко С.М., начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій, класи повернулися до НВК.

Евакуація була проведена вдало. Хотілося б, щоб навчальна евакуація залишилася б тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Навчальна евакуація

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>