Навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму

wl-th0s0o0i

Бучанська загальноосвітня школа №4 спільно з Бориспільським міським центром туризму та краєзнавства учнівської молоді створили навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму.
Дійство відбувалося на базі нашої школи. З 22-23.10 гості спільно з нами відпрацьовували технічні етапи на особисто командних дистанцій “смуга перешкод”. Програмою заходу було підвищити технічну якість проходження етапів на швидкість. Були створені дистанції: І-ІІ класу (з них 3 етапа з «самонаведенням»). В загальному заході прийняли 32 учасника.
Також в вечірній час був відео перегляд техніки безпеки у горах та особливості харчування у спортивних походах.
Учасники заходу задоволенні тим що отримали частину досвіду який використають на Чемпіонаті Київської області.
Хочемо подякувати за підтримку і реалізацію цього заходу: Аллу Літкевич (директора Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4) та Татяну Рахубу (директор Бориспільського міського центру туризму).