Навчання під час карантину

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології. «Дистанційне навчання — це не написати у Viber «прочитати в підручнику параграфи 7−9, відповісти на запитання після них і виконати вправи 5−10». Дати дітям весь матеріал на самостійне опрацювання — це не дистанційне навчання! Учителі нашого закладу дають дітям плани уроків для самостійного опрацювання, які містять не просто «прочитай параграф підручника, дай відповідь на запитання», а теоретичний матеріал, ілюстративне чи графічне зображення (пояснення), лінк на відео для перегляду, check-list для закріплення знань і творче завдання. Стає очевидним, що організовувати таке навчання може кожен вчитель, адже це не зовсім нескладно.

Вчителі для навчання учнів використовують  різні наявні і доступні ресурси – сайти, соціальні мережі, файлообмінники тощо. За темами уроків  підбирають матеріали із завданнями і надсилають на гугл-диск. Проводять тестування і опитування, використовуючи електронну освітню платформу «Мій клас», мережеву спільноту «Всеосвіта», освітній он-лайн портал «На урок». Багато вчителів НВК проводять  уроки в інтернеті наживо за допомогою відеоконференцзв’язку ZOOM, вайберу, скайпу тощо.

Навчання під час карантину

[Playlist 2 not found]