Не дай СНІДу шанс!

Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття – це синдром набутого імунного дефіциту (СНІД). Не зважаючи на досягнення сучасної медицини, масштаб поширення ВІЛ-інфекції вражає…

1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.

Саме з цієї нагоди у холі нашого НВК бібліотекарі оформили виставку-попередження «Не дай СНІДу шанс!».

Переглянувши фотоматеріали, учні можуть оволодіти інформацією про ВІЛ(СНІД), шляхи його передачі, ситуації ризику, які можуть призвести до трагічних наслідків.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання. Тож давайте разом допомагати і підтримувати таких лю

дей!