Україна-територія гідності і свободи

Сьогодні, напередодні Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні вчителі та учні нашого закладу вшанували пам`ять патріотів-майданівців, всіх тих, хто загинув заради майбутнього.
Учні ознайомились з перебігом Революції Гідності, переглянули тематичний документальний фільм та виготовили ангелів Пам`яті.
Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.
Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.
Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.
Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.