Неймовірна подорож до країни казок

Нещодавно учасники молодшої групи шкільного театру «Овація» запросили до святкової актової зали школи учнів 2-их класів на «Свято казки». Діти побачили у виконанні театралів казки «Ріпка» та «Рукавичка». Свято проходило весело, глядачі брали активну участь у  проведенні дійства.

Чарівниця та Казка запропонували малечі розгадати казкові загадки, а чарівні герої провели веселі конкурси: для дівчаток «Намалюймо колобка!», для хлопчиків – «Танцюймо як ведмеді!».

Чому ж вчать нас казки? На це запитання наші другокласники дали впевнену відповідь. Казки вчать цінувати дружбу, приходити на допомогу один одному, бути гостинними та щедрими.

Юні актори, завершуючи виступ, подякували за увагу своїм маленьким глядачам та пообіцяли нові театральні зустрічі.

Свято казки