Неймовірне Закарпаття

На минулих вихідних учні 10-А класу мандрували Закарпаттям. Це була найкраща наша подорож за всі роки у школі!
У перший день, відразу після заселення, ми вирушили у 8-годинну екскурсію Ужгородом. Дізналися багато нового з історії України, пройшлися по замках, побачили, як живуть українці на заході. Напевно, найяскравішим спогадом все ж таки залишиться для нас алея сакур, що простяглася вздовж річки. Насправді, це потрібно побачити.
Увечері ми мали вільний час: самостійно пройшлися до кордону зі Словаччиною, який знаходився за 2 км від готелю. А потім знову пішли до центру міста – куштувати смачне морозиво, спілкуватись та проводжати захід сонця біля річки Уж.
На другий день вирушили у Мукачево. Там було надзвичайно багато пам’яток архітектури, які несуть в собі цікаві історії. Найбільше сподобався, напевно, замок Паланок. Він побудований на горі вулканічного походження і звідти відкривається неабияка панорама на місто та гори. Багато легенд несе у собі це місце. Також дуже довго ми прогулювалися парком, що знаходиться на території санаторію «Карпати». Там було неймовірної краси озеро, ліс та сакури. Набрали джерельної води та зовсім не хотіли їхати звідси.
Але, на превеликий жаль, вихідні завершилися і ми мали йти на навчання.
Такі поїздки насправді залишаються у нашій пам’яті назавжди, адже вони неймовірно зближають нас із нашими шкільними друзями та вказують на найважливіше. Дуже дякуємо нашому класному керівнику Ситник Г.М. за те, що показала красу Закарпаття.

Неймовірне Закарпаття