Незабутня поїздка

На завершення навчального року учні 3-Г класу, 24 травня 2017 року, відвідали етнокомплекс «Українське село» у селі Бузова на Київщині.

Під час цієї чудової екскурсії діти мали змогу дізнатися, як жили українці більше 200 років тому. Адже нашій увазі були представлені хати різних куточків України: Полтавщини, Полісся, Закарпаття та ін. Відвідуючи кожну хатину, екскурсовод детально повідомляв про побут, спосіб життя, традиції наших предків. А такий чудовий внутрішній інтер’єр осель доповнював незабутні враження від почутого.

Родзинкою екскурсії є невеличкий зоопарк, мешканці якого дарують незабутні враження, веселі емоції, малюють усмішки на обличчі дітей.

Отже, мандрівка в «Українське село» неймовірно сподобалась нам усім, а придбані сувеніри місцевих майстрів довго нагадуватимуть про Бузову.

Незабутня поїздка