Ніколи знову!

0-02-04-3363c477bb1c38d15009327fbdf8df12f7acf7786a9795cdc28139baa1e61816_5b591155

Сплять солдати в степах
Під волошковим небом Європи,
А розквітлому щастю немає ні меж, ні кінця.
Біля Волги й Дніпра заросли чебрецями окопи,
Тільки в шрамах солдатських печаляться наші серця.

Сьогодні, в день пам`яті та примирення, учні 10-А класу разом з класним керівником, вчителем історії Ситник Г.М. мали змогу поїхати на мітинг-реквієм в село Гатне та вшанувати пам’ять загиблих Другої світової війни.
На заході були присутні народні депутати України, що висловили свою подяку ветеранам війни; відбулось перепоховання останків вояків, що захищали Київ; слухали оркестр під вистріли автоматів; пустили голубів, що кружляли над нами, свідчачи про те, що душі загиблих вільні; поклали гвоздики до Меморіалу.
Вічна пам`ять тим, хто пожертвував власним життям!
Радченко Аліна, учениця 10-А класу