«Нова українська школа — простір освітніх можливостей»

0-02-05-6e94f2bd498e16bff47a829b20716f2b421efdd81248e858dc23d96317f306b0_6a0e3c4b

19.11.2019 року в Бучанському НВК «СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 відбулася педагогічна рада. Запровадження будь-яких інновацій потребує змін – матеріально-технічних, психологічних. Новітні технології потребують програмного і методичного забезпечення, знання методики запровадження інновацій.

Новітні технології потребують зміни робочого ритму і життя всього класу, багато часу для підготовки як учнів, так і вчителя.

Головне завдання сучасного етапу: ламати стереотипи педагогічної діяльності; максимально ознайомлювати вчителів з новими технологіями; зацікавлювати можливістю їх впроваджень; створювати максимально сприятливий клімат для вчителя, що шукає і експериментує.

Реформу НУШ розраховано на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятиліть. Проте зміни вже розпочались!

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Простір освітніх можливостей

Нова українська школа

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>