Новорічна шоу-казка для дітей

image-0-02-04-028a59fb8385942d60d37fb5be1d8844d0b4965a0a7a387c35e48ad8773c3530-V

Справжнім новорічним подарунком для учнів 3-Г класу стала «Новорічна шоу-казка для дітей» на базі Бучанського дитячого табору «Джерело». Діти відвідали фантастичну, дивовижну новорічну виставу, яка усім припала до душі. Учні мали можливість не лише споглядати чудове дійство, але й стали безпосередніми учасниками свята. Кожного гостя зустріли казкові персонажі і залучили у веселі святкові розваги біля красуні – ялинки. Тут дівчаток і хлопчиків чекали цікаві ігри, веселі конкурси, пісні і танці. І, звичайно, яке ж свято без довгоочікуваних гостей – Діда Мороза та Снігуроньки, які запалили вогні на новорічній ялинці, завели дружний хоровод, який плавно перейшов в саму справжню казкову дискотеку.

Діти отримали веселі незабутні враження та казкові новорічні подарунки.

Новорічна шоу-казка для дітей