Новорічне дійство для 9-11-х класів

зщз

Тільки в новорічну ніч минуле зустрічається з майбутнім, а майбутнє – з минулим, лише в новорічну ніч відбуваються незвичайні зустрічі та загадані бажання завжди збуваються. У це вірили сотні років до нас і стільки ж будуть вірити після.

Сьогодні в нашому закладі відбувся новорічний вечір для старшокласників. Головний дрескод свята – зелений, червоний або білий одяг. Учні з радістю готували новорічні номери, серед яких були і сучасні танці, і пісні, і сценки, і навіть пародії. Не обійшлося без традиційних для нашої школи новорічних хороводів, у яких із радістю брали участь не лише старшокласники, а й випускники нашої школи. Продовженням вечора стала дискотека, на якій звучали шлягери української та зарубіжної естради.

Сподіваємося, що новорічний вечір став чудовим початком новорічних свят.

Новорічне дійство