НСК «Олімпійський» приймав команду 5-Б класу

На НСК «Олімпійський» кожного дня відбувається щось цікаве і під час весняних канікул відбулась цікава екскурсія у 5-Б класу. Учні дізнались багато вражаючих фактів з історії стадіону та оцінили грандіозність і масштабність найбільшої спортивної арени України категорії «еліт». Ознайомились з усіма визначними подіями, що відбувались на стадіоні  від олімпіади 1923 року до Євро 2012.

Хлопці уявили себе учасниками футбольних матчів найвищого рівня та урочисто вийшли на поле виконуючи гімн України. Влаштували між собою легкоатлетичні змагання та подолали забіг в 400 м.

Шанувальники футболу побували і на самій арені, і в музеї, і в роздягальні футболістів. Для юних футболістів мало велике значення примірка футболок своїх кумирів. Учні з цікавістю слухали екскурсовода , задавали безліч питань та не стримували емоції. В наслідок екскурсії ми в черговий раз відчули себе командою та приємно провели час.

НСК «Олімпійський»