Обласний майстер-клас з теми “Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора”

зображення_viber_2021-01-13_14-38-48

        13 січня 2021 року в режимі онлайн за допомогою сервісу для відео конференцій ZOOM відбулося друге заняття обласного майстер-класу Трофименко Ольги Вікторівни та Яблонської Лариси Броніславівни, заступників директора з НВР Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4, з теми: «Самоменеджмент як технологія удосконалення ділової культури заступника директора».  

У заході взяли участь 10 заступників директора з НВР та ВР  закладів загальної середньої освіти Київщини.

Керівники майстер-класу, Трофименко Ольга Вікторівна та Яблонська Лариса Броніславівна, ознайомили учасників з принципами та методиками планування часу. Учасники  отримали знання та компетенції необхідні для стрімкого темпу життя. Планування означає підготовку до реалізації цілей. Ви зможете зовсім по-іншому сприймати навколишній світ, якщо знаєте, чого Ви хочете й коли, тобто якщо у Вас є конкретний план використання часу. Навчитися ефективно планувати час не так просто. Проте, навчитися планувати час можна і потрібно. Учасники майстер-класу зробили висновок: їхній час – у їхніх руках.  А навчившись правильно планувати час, вони зможуть на краще змінити не тільки власну кар’єру, але і життя. Нові знання будуть корисними у подальшому житті.

Під час практичної частини учасники мали змогу проаналізувати і застосувати запропоновані методики для планування та ефективного використання часу.

         На завершення заходу учасники висловили щиру подяку організаторам заняття за продуктивне спілкування та створену атмосферу взаємопідтримки, доброзичливості.