Обласний збір дітей-лідерів Київщини

Нещодавно учениця 8-Г класу Шкуратенко Ірина побувала на важливій та цікавій зустрічі лідерів учнівського самоврядування Київщини у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва.

Цієї весни збір лідерів став не просто черговою робочою зустріччю, адже 10 років тому було створено обласну раду дітей Київщини. Ця подія стала головним акцентом заходу і визначила його пріоритети.

Шкуратенко Ірину призначили заступником голови комісії культури та дозвілля Бучанської асоціації лідерів.

На зборах Ірина разом з однодумцями-лідерами вигадували нові проекти для їх подальшого втілення в життя, обмінювалися ідеями з однолітками.

Завершальним етапом збору була екскурсія до Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Бажаємо Ірині успіхів у подальшій роботі та цікавих ідей!

одр