Олімпійський тиждень

21462852_775809265934396_8427180776555410307_n

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у рамках «Олімпійського тижня» на нашому баскетбольному майданчику Бучанського «НВК СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4 відбулися міські змагання з баскетболу 3*3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Це вже треті, традиційні змагання з цього виду спорту у нашому місті.

На змаганні учасниками стали учні всіх навчальних закладів міста. Гра відбувалась за коловою системою що дало в сумі 15 ігор.

Наша школа посіла ІІІ місце, та було визнано з нашої команди кращого гравця Лавриненка Сергія, учень 9 класу.
Бучанської Української гімназія посіла ІІ місце, а перехідний кубок впевнено завоювала команда Бучанської СЗОШ I-III ст. №5.
Всі учасники та призери турніру нагороджені грамотами відділу освіти.
Надіємося що в Бучі не тільки будуть такі гарні заходи серед шкіл на сучасному майданчику. А знайдуться фанати баскетболу, які допоможуть розвинути систему тренувань для молоді.