Останній дзвоник – 2017

Шкільне подвір’я забуяло цвітом.

Яка чарівна і тривожна мить!

Для когось – вкотре,

А для випускників – востаннє

Сьогодні шкільний дзвоник продзвенить.

Ось і настав цей радісно-тривожний день, день підведення підсумків і планування майбутнього.

Останній Дзвоник. Скільки в цьому слові спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі! Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – бентежна мить прощання зі школою…

Його святкували всі: першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим було це свято для наших дорогих випускників. У цьому навчальному році їх 46.

На останній лінійці дитинства випускників вітали директор школи, гості, перші вчителі, класні керівники та першокласники. Дружба, злагода, любов і повага до школи об’єднали усіх присутніх на святі:  учнів, батьків, вчителів і дорогих наших гостей, які завітали порадіти разом з нами.

Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу, коли здіймаються в небо кульки, як символ здійснення мрій та сподівань! Як на очі навертаються  сльози, коли матері випускників відпускають  в небо голубів, як символ щасливої дороги їхнім дітям у доросле життя!

Із світлою печаллю дивляться в майбутнє наші випускники. І, переступаючи шкільний поріг, вони подарували свій чарівний шкільний вальс всім присутнім на святі!

Останній дзвоник