Останній дзвоник 2018

fb_img_1527253781936

25 травня у нашій школі відбулось  свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники  були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством.

Багато вітань було присвячено випускникам школи. Особливо приємно було приймати вітання від першої вчительки та батьків випускників. В свою чергу  одинадцятикласники подякували вчителям за здобуті знання під час навчання. 

Вже традиційним в нашій школі стала передача символу знань, творчості  і спортивних здобутків випускників учням 10-х класів. Десятикласники пообіцяли берегти традиції та передавати ці символи і далі.

Право дати останній дзвінок отримали  кращі учні школи – випускники-медалісти.

Для одинадцятикласників, а також, для деяких дев’ятикласників, цей дзвінок і справді стане останнім, тому що далі вони підуть навчатися до вищих навчальних закладів України. Тепер школа їх чекатиме в гості.

Не обійшлося свято і без традиційного шкільного вальсу. Дорослі діти кружляли під музику, а батьки крадькома витирали сльози. Ось і виросли їхні малята…

Новинкою для цьогорічного останнього дзвоника було те, що був змінений сам формат свята. Не всі класи відвідали лінійку. Деякі класи влаштували пікнік, дехто провів квест. Всі діти були задоволені та щасливі.

Тож бажаємо мирного неба і щасливої життєвої дороги любим випускникам, а гарних канікул і нових звершень у новому навчальному році учням 2-11-х класів та їх батькам!

Урочиста лінійка

Нетрадиційний формат

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>