Останній дзвоник

29 травня у нашій школі відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Незважаючи на погоду, настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники  були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, батьків та учителів цього дня вітали мер міста Федорук А.П та начальник відділу освіти Бучанської міської ради Цимбал О.І. Багато вітань було присвячено випускникам школи. Особливо приємно було приймати вітання від першої вчительки та батьків випускників. В свою чергу  одинадцятикласники подякували вчителям за здобуті знання під час навчання. Першокласники привітали випускників, подарувавши їм невеличкі подарунки на згадку про школу.

Вже традиційним в нашій школі стала передача символу знань, творчості  і спортивних здобутків випускників учням 10-х класів. Десятикласники пообіцяли берегти традиції та передавати ці символи і далі.

Право дати останній дзвінок отримали  кращі учні школи – випускники-медалісти.

Для одинадцятикласників, а також, для деяких дев’ятикласників, цей дзвінок і справді стане останнім, тому що далі вони підуть навчатися до вищих навчальних закладів України. Тепер школа їх чекатиме в гості.

Не обійшлося свято і без традиційного шкільного вальсу. Дорослі діти кружляли під музику, а батьки крадькома витирали сльози. Ось і виросли їхні малята…

Зачаровуючи, злетіли в небо яскраві кульки з побажаннями та мріями про мир. Вони підняли за собою напис “2015”, як символ того, що школа завжди пам’ятатиме свій ювілейний яскравий п’ятидесятий випуск, випуск 2015 року.

А на закінчення свята учні 5-9-х класів організували флешмоб “Мирне небо” із закликом до всіх людей про необхідність миру для дітей України та всієї Землі.

Тож бажаємо мирного неба і щасливої життєвої дороги любим випускникам, а гарних канікул і нових звершень у новому навчальному році учням 2-11-х класів та їх батькам!

[Galleries 19 not found]