Пам’ять серця

Пам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом.

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року  в Україні відзначається  День партизанської слави.Як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся із загарбниками в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни в нашому НВК проведена година історичної пам’яті «Партизанська слава житиме в віках» для учнів 5-х класів. Захід відбувся за участю учнів 5-А класу під керівництвом вчителя історії Гуцаленко М.О.

Година пам`яті розпочалася розповіддю Марини Олексіївни про партизанський рух під час Великої Вітчизняної війни, а учні розповіли про підпільні організації на окупованих територіях та їх неоціненний внесок у довгоочікувану перемогу.

Ми ніколи не забудемо героїв партизанського руху. Нехай пам’ять про них живе у віках…

Пам`ять серця