Пам’яті майстра присвячується…

15 травня у Бучанському міському парку відбувся захід до 125-ї річниці від дня народження М.Булгакова «Великому майстру присвячується…» , в якому взяли участь й учні нашої школи. Створити затишну атмосферу відпочинку допомогли чудові фортепіанні твори у виконанні Яцюк Лізи, Малашкіної Яни, Виноградової Катерини.

Магічні звуки незвичних музичних інструментів заповнили літній театр під час виступу ансамблю “Мальви”, а любителі класичної музики були в захваті від юного колективу скрипалів “Дружні смички”.

Мабуть найбільше глядачам запам’ятався виступ артистів шкільного театру «Овація» (керівник Ковалик І.М.) із літературно-музичною композицією «Літературними стежками М.Булгакова», у якій акторам вдалося відтворити атмосферу життя епохи Булгакова. Із щемінням у серці діти вклонялися вдячній публіці, адже деякі з них востаннє виступали у складі театру – за два тижні вони стануть випускниками.

Були серед виступаючих і учні інших шкіл, яким ми також вдячні за приємні спогади.

Ось таким він був – вечір зустрічі з минулим, вечір пам’яті майстра своєї справи – Михайла Булгакова.

125-річчя з дня народження М. Булгакова