Пасхальний благовіст

photo5357415529721211181

“Пасхальний благовіст” – свято, що вже стало традиційним для Бучі. Оскільки учні нашого НВК – активні учасники всіх міських заходів, то й це не пройшли повз.

З самого ранку дівчата допомогли оформити великодню композицію, елементами якої стали прекрасні вироби  учнів НВК. Бучанці з цікавістю розглядали поробки, а інколи навіть запитували, як ту чи іншу створювали.

Окрасою Київської площі стала наша декоративна писанка, яка одночасно і вливалася в увесь ансамбль, і вирізнялася з-поміж інших та притягувала до себе бажаючих сфотографуватися на пам’ять.

Чи не найбільшим з усіх виявився наш “Великодній кошик” для воїнів АТО.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції “Великодній кошик” та став частиною світлого свята Великодня!

Великдень