Педагогічна рада на тему: «Залежність успішності учнів від вибору моделей, методів, технологій»

Проаналізувати рівень успішності учнів, визначити фактори, від яких вона залежить, напрацювати шляхи її підвищення – мета педагогічної ради «Залежність успішності учнів від вибору моделей, методів, технологій».

Успішний вчитель – той, який бажає досягти успіху своїм учням. Успішність учнів залежить від багатьох факторів. І один з них – організація навчального процесу навчального закладу загалом, і вчителя зокрема. Адже від вибору моделей навчання, методів, форм, прийомів, застосування освітніх технологій в освітньому закладі в певній мірі залежить наскільки учень буде успішний не тільки академічно, а й у подальшому житті. Наскільки майбутній громадянин зможе соціалізуватися у суспільстві, адаптуватися до правил життя, які швидко змінюються.

Педагогічна рада