Перша батьківська конференція 2016/2017 навчального року

27 вересня 2016 року відбулася батьківська конференція для батьківської громадськості усіх класних колективів нашої школи. Присутніми були 265 представників від батьків та 42 педагоги, На порядку денному були питання шкільної форми учнів, звіт голови батьківського комітету про роботу за 2015/2016 навчальний рік, звіт благодійного фонду «Школа успіху» про використання коштів у 2016 році, вибори членів загальношкільного батьківського комітету.

Із питанням ” Шкільна форма: за і проти” виступила заступник директора з НВР Олена Василівна Андрієвич, співдоповідачем була практичний психолог школи, Зоя Олександрівна Овчиннікова. Батьки активно долучилися до дискусії, у результаті якої більшість проголосувала за те, щоб залишити рішення Ради школи про вимоги до шкільної форми чинним, без змін.
Олексюк Василь Павлович, голова батьківського комітету школи,
доповів про організацію діяльності комітету та її підсумки протягом 2015/2016 навчального року. Так, уже не перший рік, батьки комітету входять до комісій, що опікуються різними сферами шкільного життя. Цю практику вирішено продовжити й надалі.
Щодо отриманих та витрачених коштів благодійним фондом “Школа успіху”, у звіті були зазначені загальна отримана сума коштів, детальний звіт по витраченим коштам. Зі звітом фонду можна також ознайомитись на інформаційному стенді “Для батьків” у школі та на найближчих класних батьківських зборах.
Останнім питанням конференції були вибори членів загальношкільного батьківського комітету. Вітаємо батьків першокласників, які активно, як з пропозиції класних керівників, так і зі власною ініціативою, приступили до серйозної й цікавої роботи – співпраці з педагогічним та учнівським колективом у ролі членів батьківського комітету. Адже немає важливішої справи, ніж бути поряд з дітьми протягом їх 11-річного навчання в школі!

Фотогалерея події

Рекомендуємо до перегляду виступ з батьківської конференції заступника директора з НВР Адрієвич Олени Василівни