Перше вересня по-новому.

Z-1-Veresnya-BORZNYANTSI-Z-Dnem-znan-1

Шановні учні, батьки, учителі, жителі міста!
Бучанський НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” №4 запрошує всіх на шкільне свято «День знань», приурочене початку нового 2018/2019 навчального року, яке відбудеться 1 вересня 2018 року о 9:00.
Для учнів 1-х, 4-х, 5-х, 9-х, 10-х та 11-х класів урочистості відбудуться на Київській площі.
Для учнів 2-х та 3-х класів – екологічний квест «Збережемо нашу планету», для учнів 6-х класів учителі готують тематичні зустрічі, для учнів 7-х – квест “Моя Батьківщина – Україна” та 8-х класів – спортивні змагання “Здорові діти – здорова країна”, які відбудуться о 9:00 (місце проведення буде уточнене класними керівниками).

One Response to Перше вересня по-новому.

1. Олег коментує:

Да, для деток 6 классов, наверное и нужно тематические встречи…не приглашать же их два раза за день в школу, хотя праздник и для них хорошо бы было провести…им тоже звонок нужен!