Першокласники зустрілись з поліцейським

У п’ятницю, 9 жовтня, на зустріч із першокласниками 1-Б та 1-А класів завітала справжній поліцейський – лейтенант патрульної служби України Валерія Кулик. У рамках проведення в школі місячника з безпеки дорожнього руху вона розповіла діткам про правила безпечної поведінки на дорогах, про особливості роботи патрульної служби. Дітей найбільш цікавило питання, як саме стають поліцейськими, яким треба бути, аби пройти складний відбір до патрульної служби України. Пані Валерія залюбки відповідала на всі, навіть дещо наївні, питання першокласників, поділилася цікавими й кумедними історіями, які трапляються під час нелегких чергувань в патрулі, застерегла дітей від небезпечних ситуацій, котрі можуть трапитися з ними на вулиці. Наприкінці зустрічі всі учні 1-Б захотіли й самі у майбутному обрати таку почесну професію.
Ми вдячні керівництву патрульної служби м.Києва за співпрацю з нашою школою та екіпажу патрульної служби “Форт 0903”, у складі якого несе свою службу Валерія Кулик, за те, що залюбки погодилися на зустріч з нашими дітками.

Першокласники зустрілись з поліцейським