План роботи на зимові канікули
05.01 | Майстерня Діда Мороза. Виготовлення поробок до Різдва | 4-Г | 10.00 | кабінет №3 | Стужук І.А. |
05.01 | Майстер-клас з виготовлення гумових м`ячиків | 4-А | 10.00 | кабінет №4 | Клименко Г.Л. |
05.01 | Майстер-клас «Прикрашання новорічного будиночка» | 4-Д | 10.00 | кабінет №21 | Нудьга С.В. |
06.01 | Майстер-клас із розмальовування пряників | 9-А | 11.00 | кабінет №30 | Новикова Н.В. |
Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси |
|||||
04.01 | Конкурс малюнків «Зимова красуня» | 1-В | 10.00 | ЗОШ №5 | Сафронова І.В. |
05.01 | Конкурс поробок «Зимовий вернісаж» | 1-Е | 11.00 | ЗОШ №5 | Коваленко А.С. |
05.01 | Конкурс юних казкарів «Розповім тобі казку» | 3-Е
3-Є |
10.00 | кабінет №14
кабінет №17 |
Васьків М.І.
Калініченко Н.В. |
Екскурсійна робота |
|||||
29.12 | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас | 5-В
5-Д 5-Е |
14.00 | смт Клавдієво, фабрика ялинкових прикрас | Глущенко С.В.
Демиденко Я.М. Кузьменко Л.В. |
30.12 | Перегляд вистави «Новорічні сюрпризи» в театрі імені Лесі Українки | 1-Г | 13.00 | місто Київ, театр імені Лесі Українки | Кучер К.А. |
30.12 | Екскурсія до зимового лісу. Прикрашання ялинки лісу | 4-Б | 10.00 | місто Буча, зимовий ліс | Лежень Ю.В. |
30.12 | Похід на каток «Бучанська крижинка» | 6-А | 12.00 | місто Буча, каток | Жучкова В.М. |
30.12 | Екскурсія до дитячої бібліотеки | 4-Е | 10.00 | місто Буча, дитяча бібліотека | Шевченко В.Г. |
04.01 | Похід на каток «Бучанська крижинка» | 5-А
10-А 11-А 11-Б |
11.00 | місто Буча, каток | Коваленко Ю.М., Полякова Н.В., Писько І.В., Томашко-Підварко О.А. |
04.01 | Екскурсія до зимового лісу. Прикрашання ялинки лісу | 1-Д | 10.00 | місто Буча, зимовий ліс | Волоконська О.А. |
05.01 | Похід на каток «Бучанська крижинка» | 6-В
6-Д |
10.00 | місто Буча, каток | Старовойтова Л.В.
Купка С.М. |
05.01 | Культпохід в кінотеатр «Акваріус» | 1-Є | 10.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Кулик С.Б. |
06.01 | Похід на каток «Бучанська крижинка» | 7-Б
8-Б 8-В 8-Г 9-Б 9-В 4-В 10-Б |
11.00 | місто Буча, каток | Ковалик І.М., Ємець В.Д., Кот Н.М.,
Гончар Т.В., Данюк З.А., Гуцаленко М.О., Гавриш Т.І., Галицька Л.А. |
06.01 | Екскурсія до краєзнавчого музею | 2-В | 10.00 | місто Ірпінь, краєзнавчий музей | Клокун Л.М. |
06.01 | Перегляд вистави «Сорочинський ярмарок» в театрі оперети | 7-Г
7-Д |
19.00 | місто Київ, театр оперети | Павленко О.В.
Рудницька О.А. |
06.01 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 6-Е | 12.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Ляхімець Н.М. |
11.01 | Екскурсія до зоологічного музею | 7-А | 10.00 | місто Київ, зоологічний музей | Щербина Н.І. |
11.01 | Поїздка до історичного музею | 8-А | 10.00 | місто Київ, історичний музей | Ситник Г.М. |
12.01 | Похід на каток «Бучанська крижинка» | 6-Б | 11.00 | місто Буча, каток | Кожем`яко Є.П. |
12.01 | Поїздка до водно-інформаційного центру | 6-Г | 9.00 | місто Київ, водно-інформаційний центр | Новак Я.М. |
12.01 | Екскурсія на телевізійний канал НТН | 5-Б | 10.00 | місто Київ, телевізійний канал НТН | Чумак І.В. |
12.01 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 7-В | 12.00 | місто Буча, кінотеатр «Акваріус» | Тумаш В.О. |
Гурткова робота |
|||||
04.01 | Заняття гуртка «Умілі ручки» | 1-і | 10.00 | кабінет №1 | Зубаха А.П. |
05.01 | Заняття клубу інтернаціональної дружби «Глобус» | 5-і | 11.00 | кабінет №29 | Коваленко Ю.М. |
12.01 | Заняття шкільного хору | 1-5-і | 11.00 | актова зала | Щастна Т.В. |
12.01 | Заняття гуртка патріотичного виховання «Пам`ять» | 7-11-і | 10.00 | кабінет №8 | Ситник Г.М. |
13.01 | Заняття вокального гуртка «Апельсин» | 1-5-і | 11.00 | актова зала | Щастна Т.В. |
13.01 | Заняття фотогуртка | 10-і | 12.00 | місто Ірпінь, фотостудія | Денисова Н.В. |