План роботи на зимові канікули

Дід мороз

 

Культурно – масова робота
Дата Назва заходу Клас Час проведення Місце проведення Відповідальний
28.12 Пальчиковий театр. Інсценування казки «Коза – дереза» 2-А 10.00 кабінет № 3 Запорожець Г.В.
28.12 Виготовлення різдвяних сувенірів 2-Д 9.30 кабінет № 17 Домащенко Л.А.
28.12 Майстерня Діда Мороза. Виготовленняноворічних прикрас 1-Є 10.00 ЗОШ № 5 Фенько Н.О.
29.12 Майстерня Діда Мороза. Виготовленняноворічних прикрас 3-В4-А 11.0010.00 кабінет № 10кабінет № 14 Гавриш Т.І.Піддубна Н.М.
30.12 Засідання клубу «Народний прогностик» 4-Б 10.00 кабінет № 21 Гуртова Н.В.
04.01 Розучування щедрівок та колядок 2-В 11.00 кабінет № 21 Осадча В.П.
04.01 Виготовлення об’ємних ялинкових прикрас утехніці модульного орігамі 2-Г 10.00 кабінет № 1 Гаврилюк І.В.
04.01 Виготовлення святкових листівок до Різдва 2-Б 10.00 кабінет № 19 Ющенко Л.І.
04.01 Виготовлення ялинкових прикрас 4-Г 11.00 кабінет № 1 Калініченко Н.В.
08.01 Різдвяні вечорниці 11-А 11.00 кабінет № 32 Глущенко С.В.
09.01 Зустріч з дитячою письменницею ІриноюЦілик 1-Б 11.00 кабінет № 15 Самійленко Н.М.

Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси

28.12 Конкурс «Краща різдвяна історія» 6-В 10.00 кабінет № 11 Тумаш В.О.
28.12 Конкурс новорічних пісень 2-Є 10.00 кабінет № 10 Волоконська О.А.
28.12 Вікторина «Загадки Бабусі Зими» 1-Г 10.00 кабінет № 4 Шабатин С.Ю.
Екскурсійна робота
26.12 Поїздка в цирк «Кобзов» 5-Д 13.00 цирк «Кобзов», м. Київ Купка С.М.
26.12 Поїздка до Київського планетарію 5-Б 11.00 Київський планетарій Кожем`яко Є.П.
27.12 Поїздка на хлібзавод «Кулиничі» 8-А 13.30 хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка Новикова Н.В.
28.12 Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» 1-В4-В3-Е 10.00 гончарна майстерня, місто Буча Клокун Л.М.Сафронова І.В.Шевченко В.Г.
28.12 Поїздка до театру опери і балету 11-Б 19.00 театр опери і балету,м. Київ Топчій А.В.
28.12 Культпохід до кінотеатру «Акваріус» 6-А7-Б 10.00 кінотеатр «Акваріус»,м. Буча Чайка М.П.Ємець В.Д.
28.12 Перегляд вистави «Снігова королева» в ТЮГ 5-А 11.00 ТЮГ, м. Київ Жучкова В.М.
28.12 Екскурсія до пожежної частини 1-Д 10.00 пожежна частина,м. Буча Зубаха А.П.
29.12 Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» 1-А5-В4-Е 10.00 гончарна майстерня, місто Буча Макарова І.М.Старовойтова Л.В.Кучер К.А.
29.12 Екскурсія на кондитерську фабрику «Деліція» 3-Г 9.30 кондитерська  фабрика «Деліція», м. Буча Стужук І.А.
29.12 Перегляд вистави «Кайдашева сім`я» в театрі імені І.Я. Франка 10-А 19.00 театр імені І.Я. Франка, м. Київ Писько І.В.
30.12 Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» 3-Д4-Д5-Е 10.00 гончарна майстерня, місто Буча Нудьга С.В.Замостян Н.М.Воронюк Л.Р.
30.12 Поїздка в музей мініатюр Миколи Сядристого 7-А 9.00 музей мініатюр, м. Київ Ситник Г.М.
30.12 Поїздка в цирк «Кобзов» 6-Д 10.00 цирк «Кобзов», м. Київ Рудницька О.А.
31.12 Перегляд вистави «12 місяців» у ТЮГ 5-Г 10.00 ТЮГ, м. Київ Новак Я.М.
02.01 Поїздка до міста Львова 10-Б 19.00 місто Львів Томашко-Підварко О.А.
04.01 Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас 3-А 10.00 фабрика ялинкових прикрас, смт Клавдієво Клименко Г.Л.
04.01 Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» 3-Б 11.00 гончарна майстерня, місто Буча Лежень Ю.В.
04.01 Поїздка до Київського музею воскових фігур 9-В 10.00 Київський музей воскових фігур Кузьменко Л.В.
04.01 Культпохід до кінотеатру «Акваріус» 6-Б 10.00 кінотеатр «Акваріус»,м. Буча Ковалик І.М.
05.01 Поїздка на хлібзавод «Кулиничі» 2-Е 11.00 хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка Оцупок Ю.Ю.
08.01 Екскурсія  на хлібзавод «Кулиничі» 7-В 13.00 хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка Кот Н.М.
08.01 Поїздка на завод «Coca-cola» 7-Г8-Б 15.00 завод «Coca-cola»,с. Велика Димерка Гончар Т.В.Данюк З.А.
08.01 Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль» 8-В 9.00 музей Чорнобиля,м. Київ Гуцаленко М.О.
10.01 Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» 9-Г 13.00 кінотеатр «Акваріус»,м. Буча Спалило О.С.

Гурткова робота

1. Шкільні

28.12 Заняття гуртка спортивного туризму 5-11-і 13.00 спортивна зала Карабут О.М.
29.12 Заняття вокального гуртка «Веселі нотки» 3-4-і 10.00 кабінет № 17 Сафронова І.В.
29.12 Гурток музейної справи 7-11-і 10.00 кабінет №8 Ситник Г.М.
29.12 Гурток патріотичного виховання «Пам`ять» 7-11-і 12.00 кабінет №8 Ситник Г.М.
30.12 Заняття гуртка спортивного туризму 5-11-і 13.00 спортивна зала Карабут О.М.
04.01 Заняття гуртка «Журналістика» 7-11-і 11.00 бібліотека Мельникович Л.В.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>