Подорож 1-Е за новорічним настроєм

0-02-0a-9b23c609edcd712dea3acaae0fabab784d9b8fc7a9d6048719c0dc62fd03d5cc_822052c3

Наша екскурсія на фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво – це справжнє диво! Діти побачили, як з простої скляної трубки видувається куля, а потім стає сріблястою. Справжні художники розписують іграшку, навіть можуть зробити на ній напис спеціально для нас.
Під час екскурсії ми відвідали унікальний музей, в якому зібрані ялинкові прикраси з усього світу – старовинні і сучасні. Це справжні шедеври мистецтва, які захоплюють і нікого не залишають байдужим.
Молодші школярі спробували свої сили в якості художника і розписали свою новорічну кулю на майстер-класі із розпису ялинкових іграшок.

Фабрика ялинкових прикрас у Клавдієво