Подорож у космос

IMG_20170210_170504_BURST001_COVER

Учні 5-В і 6-Д класу здійснили довгоочікувану мандрівку до таємничого Всесвіту. З ілюмінатора ракети побачили розміщення та рух планет навколо Сонця. Почули про склад планет і про температуру, яка панує на кожній із них.

Юні астронавти спостерігали за обертанням планети Земля навколо Сонця з космічного простору. За п`ять хвилин діти «прожили» цілий рік і були свідками зміни пір року на Землі.

Ракета приземлилася – мандрівка скінчилась, але враження та емоції дітей ще довго нагадували про екскурсію.

Подорож у космос